Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
Het Ultragliss Anti-Calc Plus stoomstrijkijzer van Tefal maakt strijken eenvoudig met perfecte resultaten, elke dag weer. Onderhoud is eenvoudig met de exclusieve uitneembare kalkverzamelaar die zorgt voor een langere levensduur van het product.
De soepel glijdende Durilium Airglide strijkzool is krasbestendig en duurzaam, met 100% actieve stoomgaten voor optimale stoomverdeling. Geef je strijkervaring een upgrade met 2800W vermogen voor een snelle opwarmtijd, een continue stoomproductie van maximaal 50 g/min om zeer efficient strijken en een stoomstoot van maximaal 250 g/min voor dikkere stoffen en hardnekkige kreukels.
Langdurige prestaties
De exclusieve uitneembare kalkverzamelaar biedt moeiteloos onderhoud, duurzame stoomprestaties en eenvoudige reiniging.
2800W voor snelle opwarming
Dit is het perfecte stoomstrijkijzer voor dagelijks gebruik. Door de 2800W is hij snel klaar voor gebruik wanneer jij hem nodig hebt.
Efficiente strijkresultaten
Een continue stoomafgifte van wel 50 g/min. zorgt ervoor dat je sneller klaar bent, zonder dat dit ten koste gaat van het resultaat.
Krachtige stoomstoot
Een extra krachtige stoomstoot van 250 g/min. pakt de meest hardnekkige kreukels en vouwen aan, ook uit dikke stoffen.
Maximale stoomverdeling
100% actieve stoomgaten voor maximale stoomverdeling. 30% meer stoomgaten dan in vorige Ultragliss modellen zodat het strijken nog sneller gaat met perfecte resultaten.
Durilium Airglide strijkzool
De nieuwe Durilium AirGlide strijkzool heeft het beste glijvermogen dat Tefal te bieden heeft. Optimale verdeling van de stoom, indrukwekkende prestaties en een gepatenteerde technologie voor een langere levensduur en nog langer strijkplezier.
Eco-stand voor energiebesparing
Verbruik tot 20% minder energie door de eco-stand te gebruiken, voor milieubewuste kledingverzorging en lagere energiekosten.
De precisiepunt zorgt voor veel strijkgemak
De precisiepunt van de strijkzool zorgt ervoor dat ook lastige plekken zoals rondom knopen eenvoudig te bereiken zijn.
Specificaties
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 3121040077153 |
| Product Type | Tefal Ultragliss Plus Stoomstrijkijzer |
| Maximale stoomdruk in bar | 0 |
| Aantal warmte-instellingen | 4 |
| Regelbare stoomverdeling | Y |
| Regelbare thermostaat | Y |
| Anti-kalk systeem | Kalkverzamelaar |
| Anti-drup | Y |
| Automatisch uitschakelen | Y |
| Capaciteit watertank | 270 ML |
| Keuze van temperatuur en stoom | Automatisch |
| Navulbaar | N |
| Snoerlengte | 0 m |
| Opbergruimte voor snoer | N |
| Draadloos | N |
| Indicatielampje | Y |
| Materiaal zool | Keramische coating |
| Materiaal | Kunststof |
| Minuten tot gebruiksklaar | 2 |
| Aan/uit schakelaar | N |
| Oververhittingsbeveiliging | Y |
| Vermogen | 2800 W |
| Gewicht product | 0 KG |
| Verwijderbaar waterreservoir | N |
| Spuitfunctie | Y |
| Stoomstraal | 260 g/min. |
| Stoomdruk | 50 Gram per minute |
| Stoomtip | Y |
| Temperatuur veiligheid | Y |
| Travel Iron | N |
| Tuimelkaart | Y |
| Type Of Flat Iron | Stoomstrijkijzer |
| Verticale stoomstuwkracht | Y |
| Opwarmtijd stoom | 2 s |
| Waterpeilindicator | Y |
| Productlengte | 31 CM |
| Producthoogte | 16 CM |
| Lengte | 34.30 CM |
| Breedte | 18.50 CM |
| Hoogte | 14.20 CM |