Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
Sneller en gemakkelijker strijken
Express Steam combineert betere stoomprestaties en verbeterde functies en maakt strijken snel en gemakkelijk. Express Steam is uitgerust met een keramische strijkzool voor gemakkelijk strijken. Het strijkijzer heeft een vermogen van 2400W voor een snelle opwarmtijd en een extra krachtige stoomstoot van wel 165 g/min om zelfs de meest hardnekkige kreukels aan te pakken. Ontdek een strijkijzer dat prestaties combineert met verbeterde eigenschappen: de anti-drupfunctie houdt de stof vlekkeloos en beschermd en een groot waterreservoir dat gemakkelijk bij te vullen is.
Express Steam, voor nog meer stoom
De nieuwe Express Steam biedt betere stoomprestaties voor sneller en gemakkelijker strijken.
2400W aan vermogen voor snel strijken
Een krachtig strijkijzer dat snel opwarmt en effici?nt strijkt wanneer jij dat nodig hebt.
Efficiente strijkresultaten
Een continu stoomafgifte van wel 40 g/min. Voor snelle en makkelijke strijksessies, met perfecte resultaten in een mum van tijd.
Grote en gemakkelijk bij te vullen waterreservoir
Uitgerust met een grote vulopening om gemakkelijk bij te vullen met een capaciteit van 270 ml.
Keramische strijkzool voor soepel glijden
Er is speciale aandacht besteed aan het ontwerp en de fabricage van deze strijkzool: gladde randen samen met de keramische coating zorgen ervoor dat deze zeer gemakkelijk glijdt.
Antidruppel bescherming
Dankzij het antidruppelsysteem blijft je strijkgoed vlekvrij, voor vlekkeloze en schone kleding.
Stoomstoot voor hardnekkige kreukels
Een extra krachtige stoomstoot tot wel 165 g/min, om kreukels op elke stof te verwijderen.
Specificaties
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 3121040081938 |
| Product Type | Tefal Express Steam - Stoomstrijkijzer |
| Maximale stoomdruk in bar | 185 |
| Aantal warmte-instellingen | 0 |
| Regelbare stoomverdeling | Y |
| Regelbare thermostaat | Y |
| Anti-kalk systeem | Spoelen |
| Anti-drup | Y |
| Automatisch uitschakelen | N |
| Capaciteit watertank | 270 ML |
| Keuze van temperatuur en stoom | Handmatig |
| Navulbaar | Y |
| Snoerlengte | 1.90 m |
| Opbergruimte voor snoer | N |
| Draadloos | N |
| Indicatielampje | Y |
| Materiaal zool | IJzer |
| Materiaal | Metaal |
| Minuten tot gebruiksklaar | 0.5 |
| Aan/uit schakelaar | N |
| Oververhittingsbeveiliging | N |
| Vermogen | 2400 W |
| Gewicht product | 0.00 KG |
| Verwijderbaar waterreservoir | N |
| Spuitfunctie | Y |
| Stoomstraal | 165 g/min. |
| Stoomdruk | 35 G |
| Stoomtip | Y |
| Temperatuur veiligheid | Y |
| Travel Iron | N |
| Tuimelkaart | Y |
| Type Of Flat Iron | Stoomstrijkijzer |
| Verticale stoomstuwkracht | Y |
| Opwarmtijd stoom | 30 s |
| Waterpeilindicator | Y |
| Productlengte | 33.50 CM |
| Producthoogte | 15 CM |
| Lengte | 33.50 CM |
| Breedte | 18.20 CM |
| Hoogte | 14.50 CM |