Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
De nieuwe OptiGrill voor dagelijkse, complete maaltijden.
De OptiGrill 4-in-1 biedt perfecte grillresultaten of je nu van vlees, vis of gegrilde groenten houdt. Het combineert een intelligente grill, barbecue, oven en complete maaltijd functie in één handig apparaat. Open de OptiGrill 4-in-1 180° om de BBQ functie te gebruiken, of plaats het bakaccessoire om de oven functie of complete maaltijd functie te gebruiken!
Van mals vlees tot gegrilde groenten, pizza, gratins en nog veel meer. De gepatenteerde technologie meet de dikte van je vlees, vis of groenten tot op de millimeter nauwkeurig, houdt rekening met het aantal stukken en past automatisch de kooktijd aan - voor perfecte resultaten!
Gegarandeerd perfect grillen
OptiGrill meet de dikte van de ingrediënten, houdt rekening met het aantal stukken en past automatisch de bereidingstijd aan - gegarandeerd perfecte resultaten, van rood tot doorbakken!
Zorgeloos koken
De gekleurde gaarheidsindicator geeft precies aan wanneer het koken klaar is! Met 9 automatische programma's: rood vlees, hamburger, worst, varkensvlees, kip, vis, zeevruchten, tosti's en paprika's.
4-in-1 apparaat
Ontdek een intelligent grill-, barbecue-, oven- en complete maaltijd functie in één - voor gevarieerde, dagelijkse maaltijden. Gebruik het apparaat als grill, klap hem 180° open om hem te gebruiken als barbecue, of plaats het bakaccessoire om de oven functie of complete maaltijd functie te gebruiken!
Eenvoudig schoon te maken
Vaatwasmachinebestendige, afneembare platen met antiaanbaklaag en opvangbak, voor een eenvoudige reiniging
Eindeloze kookinspiratie
Ontdek de speciale Optigrill app met honderden recepten met stapsgewijze uitleg om van elk recept een succes te maken.
Gezonder grillen
Geniet van tot wel 44% minder vet,* dankzij schuin geplaatste grillplaten die vet afvoeren.
*Test uitgevoerd in maart 2021. Test op basis van een burger met 20% vet, voor en na het koken. De vetopvang hangt af van de kwaliteit van het vlees en het gekozen bereidingsniveau.
Specificaties
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 3168437250546 |
| Regelbare thermostaat | Y |
| Automatisch uitschakelen | N |
| Barbecue stand | Y |
| Snoerlengte | 1.20 m |
| Vaatwasserbestendig | Y |
| Horizontaal inklapbaar | Y |
| Indicatie gereed | N |
| Indicatielampje | Y |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Anti-aanbak | Y |
| Aan/uit schakelaar | Y |
| Gewicht product | 6.8 kg |
| Uitneembare vetopvangbak | Y |
| Temperatuurindicator | Y |
| Temperatuurinstellingen | Y |
| Timer | N |
| Productlengte | 345 mm |
| Producthoogte | 189 mm |