Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
De Tefal OptiGrill 2in1 XL GC782D contactgrill biedt perfecte grillresultaten of je nu van vlees, vis of gegrilde groenten houdt. Het combineert een intelligente grill en een barbecue in één handig apparaat voor al je dagelijkse maaltijden. Van mals vlees tot gegrilde groenten, pizza, gratins en nog veel meer.
De gepatenteerde technologie meet de dikte van je vlees, vis of groenten tot op de millimeter nauwkeurig, houdt rekening met het aantal stukken en past automatisch de kooktijd aan - voor perfect resultaten!
Gegarandeerd perfect grillen
OptiGrill meet de dikte van de ingrediënten, houdt rekening met het aantal stukken en past automatisch de bereidingstijd aan - gegarandeerd perfecte resultaten, van rood tot doorbakken!
Zorgeloos koken
De gekleurde gaarheidsindicator geeft precies aan wanneer het koken klaar is! Met 12 automatische programma's: rood vlees, hamburger, worst, varkensvlees, kip, vis, zeevruchten, tosti's en paprika's.
2-in-1 apparaat
Ontdek de intelligente grill die ook als barbecue gebruikt kan worden, voor verrassende maaltijden. Gebruik hem als grill of klap hem 180° open om hem als barbecue te gebruiken.
Eenvoudig schoon te maken
Vaatwasmachinebestendige, afneembare platen met antiaanbaklaag en opvangbak, voor een eenvoudige reiniging
Gezond grillen
Geniet van tot 44% minder vet,* dankzij schuine platen die helpen vet af te voeren.
*Interne test afgerond in maart 2021. Test gebaseerd op een hamburger van 20% vet, voor en na bereiding. Vetopvang is afhankelijk van de kwaliteit van het vlees en de gekozen bereidingsgraad."
Eindeloze inspiratie
Ontdek de speciale Optigrill app met honderden recepten met stapsgewijze uitleg om van elk recept een succes te maken.
XL-formaat
Extra large oppervlakte van 800 cm2, gebruik voor 6 tot 8 personen
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 3168437251253 |
| Kind Of Toasty Or Contact Grill | 2-in-1 |
| Regelbare thermostaat | Y |
| Automatisch uitschakelen | N |
| Barbecue stand | Y |
| Snoerlengte | 1.20 m |
| Vaatwasserbestendig | Y |
| Horizontaal inklapbaar | Y |
| Indicatie gereed | Y |
| Indicatielampje | Y |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
| Anti-aanbak | Y |
| Aantal platen | 2 |
| Aan/uit schakelaar | Y |
| Vermogen | 2200 W |
| Gewicht product | 6.9 kg |
| Uitneembare vetopvangbak | Y |
| Verwijderbare platen | Y |
| Temperatuurindicator | Y |
| Temperatuurinstellingen | Y |
| Timer | N |
| Productlengte | 460 mm |
| Producthoogte | 190 mm |