Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
Een onmisbare heteluchtfriteuse (airfryer) met een capaciteit van 5 liter / 1 kg om thuis lekker en gezond te koken.
Geniet thuis van heerlijke en gezonde maaltijden met een gebruiksvriendelijke airfryer die in een handomdraai perfecte resultaten levert! Deze grote friteuse is uitgerust met geavanceerde heteluchttechnologie voor snelle resultaten zonder of met weinig toegevoegde olie, samen met 10 automatische kookprogramma's voor totale veelzijdigheid.
Ontdek een probleemloze kookervaring voor het hele gezin - van perfect knapperige frietjes tot groenten en zelfs desserts.
GEZONDE MAALTIJDEN IN EEN HANDOMDRAAI: Ontdek Easy Fry Max, een heteluchtfriteuse die in een handomdraai gezonde en lekkere maaltijden maakt, bereid met weinig of geen toegevoegde olie
KOKEN VOOR HET HELE GEZIN: De royale capaciteit van 5L / 1 kg is geschikt voor max. 6 personen
BESPAAR ENERGIE: Tefal Easy Fry Max bespaart tot 70% meer energie met 46% snellere resultaten* voor eenvoudig thuis koken (*externe test, uitgevoerd met 800 g frites, vergeleken met een Tefal heteluchtoven)
DIGITAAL TOUCHSCREEN: Een gebruiksvriendelijk apparaat uitgerust met een intuïtief digitaal scherm
AUTOMATISCHE KOOKPROGRAMMA'S: Ontdek koken zonder monitor dat elke keer perfect bereid wordt met 10 kookprogramma's: Friet, Kip, Biefstuk, Vis, Dessert, Pizza, Nuggets, Groenten, Garnalen en Spek
GEMAKKELIJKE REINIGING: De non-stick vaatwasmachinebestendige frituurmand biedt gemakkelijke reiniging en een stressvrije kookervaring
RECEPTENBOEK: Ontdek eindeloze Easy Fry-recepten, zowel klassiek als inventief, die gemakkelijk toegankelijk zijn door de QR-code met de smartphone of tablet te scannen.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 3045387291082 |
| Automatisch uitschakelen | Y |
| Vaatwasserbestendig | Y |
| Soort airfryer | Standaard heteluchtfriteuse - 1 mand |
| Anti-aanbak | Y |
| Verwijderbare kom | Y |
| Doorkijkdeksel | N |
| Timer | Y |
| Wijze van openen | Uitschuif lade |
| Lengte | 375 mm |
| Breedte | 273 mm |
| Hoogte | 324 mm |