Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
De veelzijdige 2-in-1 oplossing voor gezond frituren en perfect grillen.
Ontdek een 2-in-1 oplossing voor een gezonde heteluchtfriteuse en grill in één! De exclusieve Easy Fry & Grill is meer dan alleen een heteluchtfriteuse. Met het gegoten aluminium grillrooster bereid je malse en sappige stukken vlees maar ook perfect gegrilde groenten.
De klassieke heteluchtfunctie is de gezondere oplossing voor al jouw favoriete, knapperige snacks en frites bereid met weinig tot geen toegevoegde olie. Het is het ideale alternatief voor een klassieke oven, voor snelle resultaten en minder energieverbruik! Dankzij de instelbare temperatuurregeling en handige timer is het eenvoudig om heerlijke resultaten te bereiken met gevarieerde ingredienten.
Voor nog wat extra inspiratie in de keuken kan je met het online receptenboek nog eens 30 heerlijke gerechten bereiden. Easy Fry & Grill heeft een XL capaciteit, zodat je in één keer genoeg kunt bereiden voor het hele gezin.
De eerste gezonde 2-in-1 heteluchtfriteuse en grill, van Tefal:
Specificaties
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 3045380020764 |
| Inbegrepen accessoires | Grillrooster |
| Extra functies | Grillfunctie, Automatische alarmfunctie |
| Anti-slip bodem | Y |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| Automatisch kookprogramma | Y |
| Automatisch uitschakelen | N |
| BPA Vrij | Y |
| Inhoud | 4.2 LT |
| Verbinding met internet | N |
| Controle via mobiele app | N |
| Bedienbaar via app | N |
| Koelte oppervlak | Y |
| Snoerlengte | 0.80 m |
| Opbergruimte voor snoer | N |
| Vaatwasserbestendig | Y |
| Extra Fat Reduction | Geen extra vetreductie |
| Product Type | Tefal Easy Fry & Grill - Heteluchtfriteuse - 1550W |
| Opwarmfunctie | Y |
| Inclusief meetoptie | N |
| Indicatie gereed | Y |
| Indicatielampje | Y |
| Inleiding Model | 2023 |
| Warmhoud functie | N |
| Soort airfryer | Standaard heteluchtfriteuse - 1 mand |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal anti-aanbak coating | Overig |
| Maximale temperatuur | 200 CE |
| Minimum temperatuur | 80 CE |
| Anti-aanbak | Y |
| Aantal programmas | 8 |
| Oververhittingsbeveiliging | Y |
| PFAS vrij | N |
| Vermogen | 1550 W |
| Gewicht product | 5.3 KG |
| Gelijk-klaar functie | N |
| Verwijderbare kom | Y |
| Doorkijkdeksel | Y |
| Stervormige bodem | N |
| Geschikt voor hoeveelheid friet | 1200 g |
| Geschikt voor snacks | Y |
| Timer inschakelen | Y |
| Temperatuurindicator | N |
| Temperatuurinstellingen | Y |
| Tested Baking Capacity Fries | 1200 GR |
| Tested Baking Time Fries | 20 MI |
| Timer | Y |
| Type bediening | Knoppen met display |
| Waarschuwingssignaal | Y |
| Wijze van openen | Uitschuif lade |
| Productlengte | 36.10 CM |
| Producthoogte | 32.40 CM |
| Lengte | 415 MM |
| Breedte | 408 MM |
| Hoogte | 318 MM |