Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
De TechniSat DIGITRADIO UP1 is een DAB+/FM inbouwradio en heeft een compacte, onopvallende constructie en kan flexibel in elke dubbele inbouwdoos in huis worden geplaatst. Deze inbouwradio kan zowel verticaal als horizontaal worden geinstalleerd.
Luister naar de radio via DAB + of FM en stream uw persoonlijke favoriete muziek draadloos via Bluetooth naar de geintegreerde luidspreker van de DIGITRADIO UP 1.
Als de DIGITRADIO UP 1 in de slaapkamer wordt geplaatst, heeft u geen apart alarm meer nodig. De digitale radio heeft zowel een wek- als een slaapfunctie, wel zo handig.
Dit apparaat is alleen bedoeld voor installatie. Aansluiting op het elektriciteitsnet dient bij voorkeur uitgevoerd te worden door erkende installateur.
Specificaties
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 4019588139008 |
| Battery Platform | Geen accu-platform |
| Aantal meegeleverde batterijen | 0 |
| Bluetooth-bereik | 0 m |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Opladen via USB | N |
| Equalizer | Y |
| NFC | N |
| Aantal voorinstellingen | 20 |
| Output | 2 W |
| Quality Class | Basisklasse |
| Touchscreen | N |
| Voltage | 0 V |
| Dimfunctie | N |
| Audio Input Source | Bluetooth |
| Batterijformaat | Geen batterijen |
| Bluetooth | Y |
| Geschikte media | Bluetooth |
| Controle via mobiele app | N |
| Product Type | Technisat Digitradio UP1 inbouw DAB+ FM radio met bluetooth |
| Inclusief cd-speler | N |
| Model radio | Bouwradio |
| LCD display | Y |
| LAN-verbinding | N |
| Gebruikte stroombron | Adapter/ lichtnet |
| Gewicht product | 0.25 KG |
| Ontvangst | DAB+ radio |
| Oplaadbaar | N |
| Afstandsbediening | N |
| Slaaptimer | Y |
| Stereogeluid | N |
| Model radio | Modern |
| USB audio aansluiting | N |
| USB-poort | 0 |
| Waterbestendig | N |
| Wifi | Geen Wi-Fi |
| Productlengte | 20 CM |
| Producthoogte | 20 CM |
| Lengte | 186 MM |
| Breedte | 109 MM |
| Hoogte | 99 MM |