Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
Iedereen die graag naar zijn radio en muziek luistert in uitstekende stereogeluidskwaliteit, zowel onderweg als thuis, heeft met de DIGITRADIO 2S precies de juiste keuze gemaakt. Dankzij de verhoogde, geoptimaliseerde versterkeruitgang kun je luisteren naar DAB+ en FM-radio, evenals muziekstreams via Bluetooth, in eersteklas geluid uit de twee ingebouwde luidsprekers. Deze zijn links en rechts aan de voorkant gemonteerd en bedekt met een luidsprekerrooster voor een verfijnde aluminiumlook.
Het scherpe OLED-display en de duidelijke, grote bedieningsknoppen zorgen voor maximaal gemak en gemak bij het bedienen van het apparaat. Tot 20 favoriete zenders voor zowel DAB + als FM kunnen hier eenvoudig worden opgeslagen en opgehaald.
Met de gemakkelijk te vervangen krachtige oplaadbare batterij, kan je genieten van maximaal 10 uur muziek wanneer je onderweg bent.
Specificaties
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 4019588239111 |
| Battery Platform | Geen accu-platform |
| Batterijduur | 10 h |
| Aantal meegeleverde batterijen | 1 |
| Bluetooth-bereik | 0 m |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Opladen via USB | N |
| Equalizer | Y |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| NFC | N |
| Aantal voorinstellingen | 20 |
| Output | 2 W |
| Quality Class | Basisklasse |
| Touchscreen | N |
| Voltage | 230 V |
| Dimfunctie | N |
| Audio Input Source | Bluetooth |
| Bluetooth | Y |
| Geschikte media | Bluetooth |
| Controle via mobiele app | N |
| Product Type | TechniSat DIGITRADIO 2 S |
| Inclusief cd-speler | N |
| Model radio | Draagbare radio |
| LCD display | Y |
| LAN-verbinding | N |
| Gebruikte stroombron | Accu |
| Gewicht product | 0.45 KG |
| Ontvangst | DAB+ radio |
| Oplaadbaar | Y |
| Afstandsbediening | N |
| Slaaptimer | N |
| Stereogeluid | Y |
| Model radio | Modern |
| USB audio aansluiting | N |
| USB-poort | 0 |
| Waterbestendig | N |
| Wifi | Geen Wi-Fi |
| Productlengte | 4.7 CM |
| Producthoogte | 10.9 CM |
| Lengte | 5.5 CM |
| Breedte | 26 CM |
| Hoogte | 20.5 CM |