Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
DAB + -radio op zakformaat! Dankzij de vervangbare oplaadbare batterij biedt de TECHNIRADIO RDR je constant een scala aan digitale programmering, zelfs als je onderweg bent. Afgezien van digitale radioprogramma's via DAB +, ontvangt dit compacte apparaat ook alle beschikbare FM-zenders in de omgeving.
Het tweeregelige LCD-scherm biedt nuttige informatie over de huidige radioprogramma's en het grote favorietengeheugen en vier configureerbare stations bieden uitstekend gebruiksgemak. Naast de koptelefoonuitgang heeft de TECHNIRADIO RDR een AUX IN-interface, waarmee u externe muziekbronnen zoals een smartphone kunt aansluiten.
Uiterst praktisch: met één druk op de knop verandert de compacte radio in een LED-zaklamp, zodat u niet verdwaalt in het donker.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 4019588039223 |
| Batterijduur | 6 h |
| Aantal meegeleverde batterijen | 1 |
| Bluetooth-bereik | 10 m |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.1 |
| Opladen via USB | Y |
| Equalizer | Y |
| IP-certificering | Geen IP certificering |
| NFC | N |
| Aantal voorinstellingen | 40 |
| Output | 3 W |
| Quality Class | Basisklasse |
| Touchscreen | N |
| Voltage | 0 V |
| Dimfunctie | N |
| Audio Input Source | Bluetooth |
| Batterijformaat | Accu |
| Bluetooth | Y |
| Geschikte media | Bluetooth |
| Controle via mobiele app | N |
| Product Type | Techniradio RDR DAB+ |
| Inclusief cd-speler | N |
| Model radio | Draagbare radio |
| LCD display | N |
| LAN-verbinding | N |
| Gebruikte stroombron | Accu |
| Gewicht product | 0.12 KG |
| Ontvangst | DAB+ radio |
| Oplaadbaar | Y |
| Afstandsbediening | N |
| Slaaptimer | Y |
| Stereogeluid | N |
| Model radio | Modern |
| USB audio aansluiting | N |
| USB-poort | 1 |
| Waterbestendig | N |
| Wifi | Geen Wi-Fi |
| Productlengte | 23 MM |
| Producthoogte | 58 MM |
| Lengte | 149 MM |
| Breedte | 98 MM |
| Hoogte | 47 MM |