Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
Een moderne digitale radio voor iedere ruimte, met draadloze muziekstreaming via Bluetooth en een hoofdtelefooningang om in alle rust te luisteren.
Geniet van de nationale en regionale programmadiversiteit via de geintegreerde DAB, DAB+ of FM-tuner met RDS. Sla je favoriete zenders op de 40 geheugenplaatsen om altijd en snel toegang te krijgen tot je favoriete zenders.
Gebruik deze radio als praktische muziekbox en speel gewoon je eigen nummers af. Verbind hiervoor gewoon je smartphone of tablet via Bluetooth en start je afspeellijst.
Deze radio is tevens voorzien van een wekkerfunctie. Laat je wekken door je favoriete radiostation of een klassiek alarmgeluid. Wil je toch blijven liggen? Gebruik dan de ge?ntegreerde sluimerfunctie.
Specificaties
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 4974019204536 |
| Aantal meegeleverde batterijen | 0 |
| Bluetooth-bereik | 0 m |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Opladen via USB | N |
| Equalizer | N |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| NFC | N |
| Aantal voorinstellingen | 20 |
| Output | 5 W |
| Quality Class | Basisklasse |
| Touchscreen | N |
| Voltage | 0 V |
| Dimfunctie | Y |
| Audio Input Source | Geen |
| Batterijformaat | AAA |
| Bluetooth | N |
| Geschikte media | Bluetooth |
| Controle via mobiele app | N |
| Inclusief cd-speler | N |
| Model radio | Tafelradio |
| LCD display | Y |
| LAN-verbinding | N |
| Gebruikte stroombron | Adapter/ lichtnet |
| Gewicht product | 560 KG |
| Ontvangst | DAB+ radio |
| Oplaadbaar | N |
| Afstandsbediening | N |
| Slaaptimer | Y |
| Stereogeluid | N |
| Model radio | Modern |
| USB audio aansluiting | N |
| USB-poort | 0 |
| Waterbestendig | N |
| Wifi | Geen Wi-Fi |
| Productlengte | 150 MM |
| Producthoogte | 172 MM |
| Lengte | 150 MM |
| Breedte | 154 MM |
| Hoogte | 235 MM |