Prijs incl BTW
Neem contact met ons op voor de actuele levertijd.
Samsung Galaxy S24 is gemaakt voor al je websites
Het is tijd om de volgende stap in de toekomst te zetten en de wereld te laten zien wie je bent. De nieuwste toevoeging aan de Samsung Galaxy S24, samen met de ongelooflijke AI-functies, zullen de manier waarop je creeert, verbindt en communiceert met je Samsung mobiele telefoon veranderen. Samen met de kracht van 5G komen de functies helemaal tot hun recht. Een innovatie die niet alleen je dagelijks leven verandert, maar je ook meeneemt naar een nieuw tijdperk, zodat je kunt ervaren wat de toekomst te bieden heeft vandaag.
Zonder problemen communiceren in andere talen
Met Live Translate kun je gesprekken aannemen in andere talen dan je eigen taal en het gesprek direct laten vertalen, maar ook je sms-berichten bewerken en optimaliseren tot ze precies goed overkomen. Zodat je altijd precies zegt wat je wilt zeggen.
Til je foto's naar een hoger niveau
De Samsung Galaxy S24 heeft alles wat je nodig hebt om fantastische foto's te maken. Met een topklasse 50 MP camera, Nightography Zoom en AI-functies zoals Photo Assist, kun je afscheid nemen van slechte foto's en hallo zeggen tegen magische herinneringen die gemaakt zijn om te delen.
Mis geen enkel magisch moment
Met de 50 MP Adaptive Pixel-sensor leggen je foto's je wereld vast met ongelooflijke details. Dit betekent dat je er zeker van kunt zijn dat je altijd foto's van hoge kwaliteit maakt die er geweldig uitzien op je mobiele telefoon, op sociale media en in een afdruk, indien je ze wilt inlijsten en aan de muur wilt hangen.
Ervaar Nightography 2.0
Met de Samsung Galaxy S24 mis je geen moment. Dankzij de ongelooflijke camerasensor kun je de dag en de nacht vastleggen, zelfs als het erg donker is waar je bent. Met andere woorden, je kunt net zulke geweldige foto's maken van dat diner bij kaarslicht als van die lunch in het park. En dat alles met ongelooflijke details, zodat je altijd de magie van het leven vastlegt.
Indrukwekkende kracht
Met de ongelooflijke processor in de Samsung Galaxy S24 kun je het alledaagse leven episch maken. De Exynos 2400 processor maakt niet alleen alle ongelooflijke AI-functies mogelijk. Hij maximaliseert ook je game-ervaring en verlengt je batterijduur. Je krijgt ook een soepelere dagelijkse ervaring zodat alles vlekkeloos verloopt zonder gedoe.
Zachte en heldere schermbeleving
Ervaar entertainment zoals het bedoeld is. Met Samsung's helderste scherm ooit in combinatie met tot 120Hz dynamische refresh rate, zie je je favoriete entertainment in een nieuw licht. Want nu kun je gemakkelijk naar je favoriete show kijken terwijl je in het park rondhangt, zonder dat het zonlicht in de weg zit.
Specificaties
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 8806095299815 |
| Blootstellen Status Reden | Expose status override |
| Versie | Standaard model |
| Diafragmaverhouding | 1.8 |
| Camera-opties | Artificial Intelligence (AI) |
| Afmeting camerasensor | 1/1.56 inch |
| Communicatie standaard | 5G |
| Compatibel om aan te sluiten | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Verbinding met internet | Y |
| Inhoud Sim-kaarthouder | 2 simkaarten (geen geheugenkaart) |
| Schermafmeting | 6.2 inch |
| Display resolutie | 1080 x 2340 |
| Dual Sim | Y |
| Verwachte laatste beveiligingsupdate | Januari 2031 |
| Extern geheugen | N |
| Product Type | Samsung Galaxy S24 5G |
| Opvouwbaar scherm | N |
| Aantal pixels camera voorzijde | 12 MP |
| GPS | Ja |
| IP-certificering | IP68 (volledig stofdicht en volledig waterdicht) |
| Inclusief adapters | N |
| Gezichtsherkenning | Y |
| Vingerafdrukscanner | Y |
| NFC | Y |
| Simkaart | N |
| Stembesturing | Y |
| Introductiemaand | Januari |
| Introductiejaar | 2024 |
| Soort beeldstabilisator | Optische beeldstabilisatie |
| Type lens | Groothoek lens |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Maximale kaartcapaciteit | Geen kaart |
| Megapixels | 50 MP |
| Mobiele dataverbinding mogelijk | Ja |
| Besturingssysteem | Android 14 |
| Aantal camera's achterzijde | 3 |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Inhoud verpakking Smartphones | Handleiding |
| Betaalde services vereist | Niet van toepassing |
| Processorconfiguratie | Octa core (8) |
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Beveiligingsupdates | Eens per kwartaal |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Schokbestendigheid | N |
| Type simkaart | eSIM |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Geschikt voor onder water | N |
| Type Model Hardware | Samsung Galaxy S24 5G |
| Type Dual Sim | E-sim |
| Type extern geheugen | Geen extern geheugenslot |
| Type ingang/uitgang | USB-C |
| Type scherm | Amoled |
| Wifi vereist | Ja |
| Wifi | Ja |
| Draadloos opladen | Y |
| GPS | Y |
| Ai functionaliteit | Y |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| App werkt op besturingssysteem | Android |
| Batterijcapaciteit mAh | 4000 mAh |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| Bluetooth | Y |
| Lengte | 159 MM |
| Breedte | 89 MM |
| Hoogte | 27 MM |