Winkelmodus
Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
Geschikt voor tv-schermen van 32 tot 77 inch en compatibel met VESA-formaten 100x100 tot 400x200
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 8716184072789 |
| Product Type | Ultraslim OLED TV-beugel - kantelbaar - 32-77 inch - VESA 400 |
| Maximale hoogte | 0 |
| Minimale hoogte | 0 |
| In diepte verstelbaar | Y |
| Verstelbare hoogte | N |
| Elektrisch verstelbaar | N |
| Materiaal | Staal |
| Maximale rotatie | 0 |
| Montagehulp via app | Y |
| No Gap muurmontage | N |
| Aantal draaipunten | 3 |
| Gewicht product | 1.69 KG |
| Geschikt voor OLED | Y |
| Waterpas | Y |
| Geintegreerde soundbar | N |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| Kabelmanagement | N |
| Verbinding met internet | N |
| Verstelbaarheid | Kantelbaar |
| Maximale draagcapaciteit | 0 |
| Maximale afstand tot muur | 2.50 cm |
| Maximale schermafmeting | 77" |
| Minimale schermafmeting | 32" |
| Minimale afstand tot muur | 2.50 cm |
| Aanbevolen bereik schermformaat | 32 - 77 inch |
| Geschikt voor schermformaat | 32 inch, 39 inch, 40 inch, 43 inch, 48 inch, 49 inch, 50 inch, 55 inch, 58 inch, 60 inch, 65 inch, 70 inch, 75 inch, 77 inch |
| Type TV-beugel | Muur |
| VESA montage (mm) | 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200 |
| Lengte | 51.80 CM |
| Breedte | 22.20 CM |
| Hoogte | 5 CM |