Winkelmodus
Prijs incl BTW
Neem contact met ons op voor de actuele levertijd.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 8716184064531 |
| Product Type | Solid TV-beugel |
| Maximale hoogte | 0 |
| Minimale hoogte | 0 |
| In diepte verstelbaar | Y |
| Verstelbare hoogte | N |
| Elektrisch verstelbaar | N |
| Materiaal | Staal |
| Maximale rotatie | 120 |
| Montagehulp via app | Y |
| No Gap muurmontage | N |
| Aantal draaipunten | 0 |
| Gewicht product | 1.32 KG |
| Geschikt voor OLED | N |
| Waterpas | Y |
| Geintegreerde soundbar | N |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| Kabelmanagement | Y |
| Verbinding met internet | N |
| Verstelbaarheid | Kantelbaar |
| Maximale draagcapaciteit | 100 |
| Maximale afstand tot muur | 0 |
| Maximale schermafmeting | 90" |
| Minimale schermafmeting | 32" |
| Minimale afstand tot muur | 6.40 cm |
| Aanbevolen bereik schermformaat | 32 - 90 inch |
| Geschikt voor schermformaat | 32 inch, 39 inch, 40 inch, 43 inch, 48 inch, 49 inch, 50 inch, 55 inch, 58 inch, 60 inch, 65 inch, 70 inch, 75 inch, 77 inch, 82 inch, 85 inch, 86 inch, 88 inch |
| Type TV-beugel | Muur |
| VESA montage (mm) | 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400 |
| Lengte | 70.10 CM |
| Breedte | 25.70 CM |
| Hoogte | 5.20 CM |