Winkelmodus
Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 8716184071973 |
| Product Type | One for All 65 TV Stand TableTop Solid TURN 90 |
| Maximale hoogte | 55 |
| Minimale hoogte | 25 |
| In diepte verstelbaar | N |
| Verstelbare hoogte | N |
| Elektrisch verstelbaar | N |
| Materiaal | Staal |
| Maximale rotatie | 0° |
| Montagehulp via app | Y |
| No Gap muurmontage | N |
| Aantal draaipunten | 0 |
| Gewicht product | 0.54 KG |
| Geschikt voor OLED | Y |
| Waterpas | Y |
| Geintegreerde soundbar | N |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| Kabelmanagement | N |
| Verbinding met internet | N |
| Verstelbaarheid | Vast |
| Maximale draagcapaciteit | 40 |
| Maximale afstand tot muur | 2 cm |
| Maximale schermafmeting | 43" |
| Minimale schermafmeting | 19" |
| Minimale afstand tot muur | 2 cm |
| Aanbevolen bereik schermformaat | 19 - 43 inch |
| Geschikt voor schermformaat | 19 inch, 22 inch, 24 inch, 26 inch, 28 inch, 32 inch, 39 inch, 40 inch, 43 inch |
| Type TV-beugel | Muur |
| VESA montage (mm) | 100 x 100 |
| Lengte | 33.40 CM |
| Breedte | 8 CM |
| Hoogte | 4 CM |