Winkelmodus
Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 8716184071096 |
| Product Type | One for All WM2453 32 - 65 TV Wandhalterung Smart 400 TURN 180 |
| Maximale hoogte | 0 |
| In diepte verstelbaar | Y |
| Verstelbare hoogte | N |
| Elektrisch verstelbaar | N |
| Materiaal | Metaal |
| Maximale rotatie | 180 graden |
| Montagehulp via app | N |
| No Gap muurmontage | N |
| Aantal draaipunten | 3 |
| Geschikt voor OLED | N |
| Waterpas | Y |
| Geintegreerde soundbar | N |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| Kabelmanagement | Y |
| Verbinding met internet | N |
| Verstelbaarheid | Draai- en kantelbaar |
| Maximale draagcapaciteit | 50 |
| Maximale afstand tot muur | 47.30 cm |
| Maximale schermafmeting | 65" |
| Minimale schermafmeting | 32" |
| Minimale afstand tot muur | 6 cm |
| Aanbevolen bereik schermformaat | 32 - 65 inch |
| Geschikt voor schermformaat | 19 inch, 22 inch, 24 inch, 26 inch, 28 inch, 32 inch, 39 inch, 40 inch, 43 inch, 48 inch, 49 inch, 50 inch, 55 inch, 58 inch, 60 inch, 65 inch |
| Type TV-beugel | Muur |
| VESA montage (mm) | 100 x 100, 100 x 200, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 |
| Lengte | 52.30 CM |
| Breedte | 27.40 CM |
| Hoogte | 7 CM |