Winkelmodus
Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 8716184064272 |
| Product Type | One For All Smart |
| Maximale hoogte | 0 |
| Minimale hoogte | 0 |
| In diepte verstelbaar | N |
| Verstelbare hoogte | N |
| Elektrisch verstelbaar | N |
| Materiaal | Staal |
| Maximale rotatie | 180 |
| Montagehulp via app | Y |
| No Gap muurmontage | N |
| Aantal draaipunten | 3 |
| Gewicht product | 1.91 KG |
| Geschikt voor OLED | Y |
| Waterpas | Y |
| Geintegreerde soundbar | N |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| Kabelmanagement | N |
| Verbinding met internet | N |
| Verstelbaarheid | Draai- en kantelbaar |
| Maximale draagcapaciteit | 30 |
| Maximale afstand tot muur | 18.40 cm |
| Maximale schermafmeting | 55" |
| Minimale schermafmeting | 13" |
| Minimale afstand tot muur | 4.90 cm |
| Aanbevolen bereik schermformaat | 13 - 55 inch |
| Geschikt voor schermformaat | 22 inch, 24 inch, 28 inch, 32 inch, 39 inch, 40 inch, 43 inch, 48 inch, 49 inch, 50 inch, 55 inch |
| Type TV-beugel | Muur |
| VESA montage (mm) | 100 x 100, 200 x 200, 400 x 400, 75 x 75 |
| Lengte | 28.40 CM |
| Breedte | 24.70 CM |
| Hoogte | 7.50 CM |