Winkelmodus
Prijs incl BTW
Neem contact met ons op voor de actuele levertijd.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 8716184064258 |
| Product Type | One For All Smart |
| Maximale hoogte | 165 |
| Minimale hoogte | 33 |
| In diepte verstelbaar | N |
| Verstelbare hoogte | N |
| Elektrisch verstelbaar | N |
| Materiaal | Staal |
| Maximale rotatie | 180 |
| Montagehulp via app | Y |
| No Gap muurmontage | N |
| Aantal draaipunten | 3 |
| Gewicht product | 1.23 KG |
| Geschikt voor OLED | Y |
| Waterpas | Y |
| Geintegreerde soundbar | N |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| Kabelmanagement | N |
| Verbinding met internet | N |
| Verstelbaarheid | Draai- en kantelbaar |
| Maximale draagcapaciteit | 80 |
| Maximale afstand tot muur | 39.30 cm |
| Maximale schermafmeting | 55" |
| Minimale schermafmeting | 32" |
| Minimale afstand tot muur | 4.90 cm |
| Aanbevolen bereik schermformaat | 32 - 55 inch |
| Geschikt voor schermformaat | 55 inch |
| Type TV-beugel | Muur |
| VESA montage (mm) | 100 x 100 |
| Lengte | 48.20 CM |
| Breedte | 21.20 CM |
| Hoogte | 3.50 CM |