Winkelmodus
Prijs incl BTW
Neem contact met ons op voor de actuele levertijd.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 8716184064234 |
| Product Type | One For All Smart |
| Maximale hoogte | 165 |
| Minimale hoogte | 33 |
| In diepte verstelbaar | N |
| Verstelbare hoogte | N |
| Elektrisch verstelbaar | N |
| Materiaal | Staal |
| Maximale rotatie | 180 |
| Montagehulp via app | Y |
| No Gap muurmontage | N |
| Aantal draaipunten | 3 |
| Gewicht product | 0.16 KG |
| Geschikt voor OLED | Y |
| Waterpas | Y |
| Geintegreerde soundbar | N |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| Kabelmanagement | N |
| Verbinding met internet | N |
| Verstelbaarheid | Draai- en kantelbaar |
| Maximale draagcapaciteit | 30 |
| Maximale afstand tot muur | 39.30 cm |
| Maximale schermafmeting | 65" |
| Minimale schermafmeting | 32" |
| Minimale afstand tot muur | 4.90 cm |
| Aanbevolen bereik schermformaat | 32 - 65 inch |
| Geschikt voor schermformaat | 32 inch, 39 inch, 40 inch, 43 inch, 48 inch, 49 inch, 50 inch, 55 inch, 58 inch, 60 inch, 65 inch |
| Type TV-beugel | Muur |
| VESA montage (mm) | 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 |
| Lengte | 48.50 CM |
| Breedte | 21.80 CM |
| Hoogte | 3.50 CM |