Winkelmodus
Prijs incl BTW
Neem contact met ons op voor de actuele levertijd.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 8716184064210 |
| Product Type | OFA WM2221 Vesa 200 muurbeugel - kantelbaar |
| Maximale hoogte | 54 |
| Minimale hoogte | 22 |
| In diepte verstelbaar | Y |
| Verstelbare hoogte | N |
| Elektrisch verstelbaar | N |
| Materiaal | Staal |
| Maximale rotatie | 2 |
| Montagehulp via app | Y |
| No Gap muurmontage | N |
| Aantal draaipunten | 2 |
| Gewicht product | 0.00 KG |
| Geschikt voor OLED | Y |
| Waterpas | N |
| Geintegreerde soundbar | N |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| Kabelmanagement | Y |
| Verbinding met internet | N |
| Verstelbaarheid | Draai- en kantelbaar |
| Maximale draagcapaciteit | 30 |
| Maximale afstand tot muur | 39.30 cm |
| Maximale schermafmeting | 43" |
| Minimale schermafmeting | 13" |
| Minimale afstand tot muur | 4.90 cm |
| Aanbevolen bereik schermformaat | 13 - 43 inch |
| Geschikt voor schermformaat | 19 inch, 22 inch, 24 inch, 26 inch, 28 inch, 32 inch, 39 inch, 40 inch, 43 inch |
| Type TV-beugel | Muur |
| VESA montage (mm) | 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 75 x 75 |
| Lengte | 26.90 CM |
| Breedte | 24.90 CM |
| Hoogte | 6.50 CM |