Winkelmodus
Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 8716184064111 |
| Product Type | - inch - VESA |
| Maximale hoogte | 41 |
| Minimale hoogte | 22 |
| In diepte verstelbaar | Y |
| Verstelbare hoogte | N |
| Elektrisch verstelbaar | N |
| Materiaal | Staal |
| Maximale rotatie | 2 |
| Montagehulp via app | Y |
| No Gap muurmontage | N |
| Aantal draaipunten | 2 |
| Gewicht product | 0.78 KG |
| Geschikt voor OLED | N |
| Waterpas | N |
| Geintegreerde soundbar | N |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| Kabelmanagement | Y |
| Verbinding met internet | N |
| Verstelbaarheid | Draai- en kantelbaar |
| Maximale draagcapaciteit | 30 |
| Maximale afstand tot muur | 18.40 cm |
| Maximale schermafmeting | 27" |
| Minimale schermafmeting | 13" |
| Minimale afstand tot muur | 4.90 cm |
| Aanbevolen bereik schermformaat | 13 - 27 inch |
| Geschikt voor schermformaat | 19 inch, 22 inch, 24 inch, 26 inch |
| Type TV-beugel | Muur |
| VESA montage (mm) | 100 x 100, 75 x 75 |
| Lengte | 24 CM |
| Breedte | 15.70 CM |
| Hoogte | 7.80 CM |