Winkelmodus
Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 8716184064098 |
| Product Type | - inch - VESA |
| Maximale hoogte | 41 |
| Minimale hoogte | 22 |
| In diepte verstelbaar | N |
| Verstelbare hoogte | N |
| Elektrisch verstelbaar | N |
| Materiaal | Staal |
| Maximale rotatie | 0 |
| Montagehulp via app | N |
| No Gap muurmontage | N |
| Aantal draaipunten | 0 |
| Gewicht product | 0.46 KG |
| Geschikt voor OLED | Y |
| Waterpas | N |
| Geintegreerde soundbar | N |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| Kabelmanagement | N |
| Verbinding met internet | N |
| Verstelbaarheid | Kantelbaar |
| Maximale draagcapaciteit | 50 |
| Maximale afstand tot muur | 3.60 cm |
| Maximale schermafmeting | 27" |
| Minimale schermafmeting | 13" |
| Minimale afstand tot muur | 3.60 cm |
| Aanbevolen bereik schermformaat | 13 - 27 inch |
| Geschikt voor schermformaat | 19 inch, 22 inch, 24 inch, 26 inch |
| Type TV-beugel | Muur |
| VESA montage (mm) | 100 x 100, 75 x 75 |
| Lengte | 13 CM |
| Breedte | 12.70 CM |
| Hoogte | 4.50 CM |