Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
Geavanceerde technologie voor de beste verbindingen: de Intenso Buds Plus zijn uitgerust met Bluetooth 5.4, wat een stabiele en snelle verbinding mogelijk maakt. Dankzij de twee ge?ntegreerde microfoons kun je kristalheldere gesprekken voeren.
ANC en ENC: Active Noise Cancellation (ANC) vermindert omgevingsgeluiden, zodat je je volledig kunt concentreren op je muziek of gesprekken. Daarnaast verbetert de Environmental Noise Cancellation (ENC) de spraakkwaliteit door storende achtergrondgeluiden uit te filteren.
Geweldig geluid voor elke situatie: met krachtige 13 mm drivers leveren de Intenso Buds Plus een rijk en dynamisch geluid. Of je nu naar ontspannen muziek luistert of je in de gaming-modus bevindt, de hoofdtelefoon past zich aan je behoeften aan en biedt een indrukwekkende geluidskwaliteit in elke situatie.
Comfort en lange grip voor de dag: de Intenso Buds plus bieden een hoog draagcomfort dankzij de oordopjes in vier verschillende maten, die voor elk oortype de juiste pasvorm bieden. De hoofdtelefoon biedt tot 7 uur batterijduur en de transparante oplaadcase zorgt voor 25 uur extra energie, zodat je de hele dag draadloos van muziek kunt genieten.
Eenvoudige bediening en intelligente functies: met de transparantiefunctie kun je ondanks actieve ruisonderdrukking je omgeving waar nemen, indien nodig. De ondersteuning voor spraakassistenten maakt een comfortabele bediening van de functies via spraakopdrachten mogelijk, en de intuitieve volumeregeling rechtstreeks op de hoofdtelefoon maakt de bediening eenvoudig en gebruiksvriendelijk.
Het moderne LED-display geeft een duidelijk en direct beeld van de huidige batterijstatus van de hoofdtelefoon en de oplaadcase.
Specificaties
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 4034303034505 |
| Inclusief adapters | Y |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| Batterijduur | 7.5 h |
| Bluetooth-bereik | 15 m |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| Ingebouwde MP3-speler | N |
| Verbinding met internet | N |
| Audiocontrole | Universeel |
| Product Type | (Intenso) Buds Plus Bluetooth in-ear headphones met actieve ruisonderdrukking (ANC) |
| Hoofdtelefoon voor | Bellen/Werken |
| Hi Res Audio | Y |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| Inclusief Smartcase | Y |
| Soort oordopjes | In-ear |
| Soort microfoon | In schelp |
| Maximum frequentie | 20000 Hz |
| Minimum frequentie | 20 Hz |
| NFC | N |
| Noise Canceling | Y |
| Gebruikte stroombron | Accu |
| Gewicht product | 3.6 GR |
| Oplaadbaar | Y |
| Afstandsbediening | Y |
| Type Noise Cancelling | Active Noise cancelling |
| Type oplaadcase | Open |
| Soort draadloze verbinding | Bluetooth |
| Volume limiet | N |
| Waterbestendig | N |
| Draadloos opladen | N |
| Lengte | 42 MM |
| Breedte | 90 MM |
| Hoogte | 158 MM |