Winkelmodus
Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
Ben je op zoek naar een USB-stick die nauwelijks opvalt of storend is in je computer of auto? Met een lengte van minder dan 2 cm en een vedergewicht van 3 g is de USB-stick Slim Line bijna onzichtbaar. Sluit hem permanent aan op je laptop of audiosysteem - hij verdwijnt bijna helemaal in het systeem. Hoewel hij zo klein is, haalt hij een maximale gegevensoverdrachtsnelheid tot 100 MB/s met Super Speed USB 3.2 Gen 1×1.
Met het meegeleverde sleutelkoord raak je dit supersnelle sieraad nooit meer kwijt.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 4034303019922 |
| Fan Merchandise | N |
| Extra functies | N.V.T. |
| Product Type | Intenso Slim Line - USB-stick - 8 GB |
| Materiaal | Kunststof |
| Maximale leessnelheid | 100 Mbps |
| Maximale schrijfsnelheid | 100 Mbps |
| Aantal producten in verpakking | 1 E |
| Gewicht product | 3 GR |
| Schokbestendig | N |
| Afmeting | Micro |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Type ingang/uitgang | USB 2.0 A |
| Type beveiliging | Geen beveiliging |
| Draadloze verbinding | N |
| Productlengte | 1.90 CM |
| Producthoogte | 0.70 CM |
| Lengte | 15.10 CM |
| Breedte | 10.60 CM |
| Hoogte | 0.70 CM |