Prijs incl BTW
Neem contact met ons op voor de actuele levertijd.
De Gigaset E720 huistelefoon biedt een breed spectrum aan praktische functies voor mensen met speciale behoeften, waaronder:
Veilig en betrouwbaar: beveiliging bij het bellen en meer
Deze telefoon heeft meer dan een zwarte lijst voor bellers: met de Gigaset E720 kunt u de groene verlichting van het scherm voor bekende bellers selecteren en zo bellers die u vertrouwt in één oogopslag herkennen. U kunt ook kiezen voor een strengere gespreksbescherming door een witte lijst te maken die alleen oproepen accepteert van bekende contacten dus nummers die u niet kent gaan niet bij u over.
Slimme functie: Bluetooth verbinding voor gehoortoestellen
Met deze telefoon kunt u oproepen aannemen via een directe verbinding met uw gehoortoestel. Dankzij Bluetooth 4.2 is er een draadloze verbinding met de Gigaset E720HX-handsets. Deze moderne integratie zit ook vaak in de moderne hoortoestellen en daardoor is bellen nog gemakkelijker en handiger. U heeft beide handen vrij en geniet van kristalheldere spraakoverdracht direct in uw oor.
De Gigaset E720HX is compatibel met onder andere Phonak- en Unitron-hoortoestellen en mogelijk met andere merken waarvan de producten uitgerust zijn met Bluetooth 4.2 en HSP- en HFP-protocollen ondersteunen.
Praktisch: De Boost toets
U heeft al de keuze uit vijf verschillende volumeniveaus voor de luidspreker en als dat niet genoeg is, kunt u het luidsprekervolume eenvoudig verdubbelen door op de Boost-toets aan de rechterkant van de handset te drukken.
Groter is beter: groot lettertype functie
De Gigaset E720 huistelefoon biedt een groot kleurendisplay met hoog contrast en een loepfunctie voor het weergeven van letters en cijfers. Een contactpersoon die is geselecteerd in het telefoonboek van de handset, wordt bijvoorbeeld automatisch vergroot en oranje gemarkeerd. Als de vergrote naam te lang is voor het scherm, wordt deze weergegeven als een bewegend van links naar rechts 'crawler'-display. De nummers die tijdens het kiezen zijn ingevoerd, worden ook gemarkeerd in deze kleur en weergegeven in een extra groot formaat. En wanneer het donker is? Door de schermverlichting is alles perfect leesbaar. Ideaal voor mensen die moeite krijgen of hebben met het zicht.
Gemak dient de mens: sprekend toetsenbord en gesproken nummerherkenning
Met de Gigaset E720 kunt u de nummers die u kiest laten voorlezen en uitspreken. Zo kunt u een nummer kiezen op uw gehoor. Daarnaast kunt u instellen dat het nummer van de inkomende beller wordt uitgesproken en wanneer de contactpersoon is geregistreerd kunt u de naam inspreken in het telefoonboek van uw handset. In de praktijk: de naam van de beller wordt benoemd als degene belt, bijvoorbeeld als Henk de Vries belt. Dit doet u door een spraakopname aan de naam toe te voegen in uw handset-telefoonboek. Deze functie is ideaal als u slechtziend of blind bent.
Specificaties
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 4250366859491 |
| App werkt op besturingssysteem | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel om aan te sluiten | Niet van toepassing |
| Betaalde services vereist | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Batterijcapaciteit mAh | 750 mAh |
| Klokfunctie | Y |
| Aansluiting hoofdtelefoon | N |
| Kleurendisplay | Y |
| Opnametijd antwoordapparaat | 0 min |
| Touchscreen | N |
| Type telefoonverbinding | VOIP |
| Type beltonen | Monotone |
| Batterijformaat | 4.5V |
| Batterijtechnologie | Lithium |
| Gesprekstijd | 840 min |
| Draadloos | Y |
| Indicatiebereik binnen | 50 m |
| Indicatiebereik buiten | 50 MT |
| Aantal handsets | 1 |
| Stand-by tijd | 300h |
| Type gespreksfunctie | Conferentie gesprek |
| Instelbaar beltoonvolume | Y |
| Aanpasbaar gespreksvolume | Y |
| Antwoordapparaat | Y |
| Automatisch opnieuw bellen | Y |
| Bluetooth | Y |
| Conferentiegesprek | N |
| Telefoonboekgeheugen | 200 |
| Diepte basisstation | 5 CM |
| Diepte handset | 10 CM |
| Deelbaar contactboek | N |
| Gap Verbinding | Y |
| Handsfree bellen | Y |
| Hoogte basisstation | 5 CM |
| Hoogte handset | 5 CM |
| Verlicht scherm | Y |
| Verlichte toetsen | Y |
| Inclusief noodknop | Y |
| Onderling verbinden | Y |
| Toetsafmeting | Groot |
| LED-indicator in gebruik | Ja |
| Geheugen laatste nummer | 10 |
| Maximum aantal handsets | 6 |
| Nummerherkenning | Y |
| Aantal meegeleverde batterijen | 2 |
| Inclusief fototoetsen | N |
| Geschikt voor hoortoestellen | Y |
| Geschikt voor netwerk in land | Nederland |
| Type nummerherkenning | DTMF |
| Wandmontage | Y |
| Type stemfunctie | 300 GR |
| Breedte basisstation | 10 CM |
| Breedte handset | 5 CM |
| Lengte | 221 MM |
| Breedte | 162 MM |
| Hoogte | 66 MM |