Winkelmodus
Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
De verwachting is vrij simpel: u verwacht gewoon altijd het beste. Daarom ontwierp GIGAset de big button telefoons waarbij de focus ligt op gebruiksvriendelijke bediening, een geavanceerd design en de behoefte aan veiligheid. Deze seniorentelefoon biedt dit allemaal - zonder ingewikkeld of overbodig te zijn.
1 basis en 1 handset.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 4250366850269 |
| Product Type | Gigaset E560A Duo - silver - 2 pieces |
| Batterijcapaciteit mAh | 400 mAh |
| Klokfunctie | Y |
| Aansluiting hoofdtelefoon | Y |
| Kleurendisplay | Y |
| Display resolutie | 160 x 128 |
| Opnametijd antwoordapparaat | 14 min |
| Touchscreen | N |
| Type telefoonverbinding | Analoog |
| Type beltonen | Monotone |
| Batterijformaat | Potlood |
| Batterijtechnologie | NiMH |
| Gesprekstijd | 14u |
| Draadloos | Y |
| Indicatiebereik binnen | 50 meter |
| Indicatiebereik buiten | 300 MT |
| Aantal handsets | 2 |
| Stand-by tijd | 6u |
| Type gespreksfunctie | Conferentie gesprek |
| Instelbaar beltoonvolume | Y |
| Aanpasbaar gespreksvolume | Y |
| Antwoordapparaat | Y |
| Automatisch opnieuw bellen | Y |
| Bluetooth | N |
| Conferentiegesprek | Y |
| Telefoonboekgeheugen | 150 |
| Diepte basisstation | 12 CM |
| Diepte handset | 3 CM |
| Display | 1.8" |
| Deelbaar contactboek | Y |
| Gap Verbinding | Y |
| Handsfree bellen | Y |
| Hoogte basisstation | 4.5 CM |
| Hoogte handset | 17.2 CM |
| Verlicht scherm | Y |
| Verlichte toetsen | Y |
| Inclusief noodknop | Y |
| Onderling verbinden | Y |
| Toetsafmeting | Normaal |
| LED-indicator in gebruik | Ja |
| Geheugen laatste nummer | 20 |
| Maximum aantal handsets | 4 |
| Nummerherkenning | Y |
| Aantal meegeleverde batterijen | 4 |
| Inclusief fototoetsen | N |
| Geschikt voor hoortoestellen | Y |
| Geschikt voor netwerk in land | België |
| Type nummerherkenning | DTMF |
| Wandmontage | N |
| Type stemfunctie | 40 GR |
| Breedte basisstation | 9 CM |
| Breedte handset | 5.5 CM |
| Lengte | 248 MM |
| Breedte | 18.50 CM |
| Hoogte | 89 MM |