Prijs incl BTW
Voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verzonden.
De DIGITRADIO 451 CD IR is een echte allrounder. Met de digitale radio kan je genieten van een grote verscheidenheid aan nationale en regionale radiokanalen en digitale muziekkwaliteit via DAB+.
De geintegreerde cd-speler zal echte cd-liefhebbers verblijden en oude cd-collecties weer tot leven brengen. Met de ingebouwde Wi-Fi-connectiviteit maakt de DIGITRADIO 451 CD IR verbinding met het thuisnetwerk, waardoor je toegang krijgt tot duizenden internetradiostations en UPnP vanaf pc's, smartphones en NAS-stations. De DIGITRADIO 451 CD IR pikt zelfs digitale audiostreams draadloos op van mobiele apparaten via Bluetooth. En als je een Spotify Premium-account hebt, kun je de Spotify-verbinding direct gebruiken om je favoriete muziek van de digitale radio af te spelen.
Een bijzonder kenmerk van de DIGITRADIO 451 CD IR is de mogelijkheid om naar podcasts te luisteren, omdat deze korte audioclips over verschillende onderwerpen steeds populairder worden. Ondanks de vele functies is het gebruik van de DIGITRADIO 451 CD IR, zoals bij alle TechniSat-apparaten, eenvoudig en overzichtelijk dankzij het overzichtelijke 2,4 inch kleurendisplay en de bijgeleverde afstandsbediening of via de appbediening.
Specificaties
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 4019588039384 |
| Aantal meegeleverde batterijen | 0 |
| Bluetooth-bereik | 0 m |
| Opladen via USB | N |
| Equalizer | Y |
| IP-certificering | IP00 (Geen bescherming) |
| NFC | N |
| Aantal voorinstellingen | 40 |
| Output | 30 W |
| Quality Class | Middenklasse |
| Touchscreen | N |
| Voltage | 0 V |
| Dimfunctie | Y |
| Audio Input Source | Bluetooth |
| Batterijformaat | Geen batterijen |
| Bluetooth | Y |
| Geschikte media | Bluetooth |
| Controle via mobiele app | Y |
| Product Type | Technisat Digitradio 451 CD IR - DAB+ - FM - Internet radio - CD speler |
| Inclusief cd-speler | Y |
| Model radio | Tafelradio |
| LCD display | Y |
| LAN-verbinding | N |
| Gebruikte stroombron | Adapter/ lichtnet |
| Gewicht product | 3.58 KG |
| Ontvangst | DAB+ radio |
| Oplaadbaar | N |
| Afstandsbediening | Y |
| Slaaptimer | Y |
| Stereogeluid | Y |
| Model radio | Modern |
| USB audio aansluiting | Y |
| USB-poort | 1 |
| Waterbestendig | N |
| Wifi | Ja |
| Productlengte | 21 CM |
| Producthoogte | 15 CM |
| Lengte | 448 MM |
| Breedte | 261 MM |
| Hoogte | 234 MM |