Prijs incl BTW
Neem contact met ons op voor de actuele levertijd.
Nieuwe uitvoering. Nieuwe uitdaging
De ultieme Watch voor sporters en avonturiers heeft alle essentiele features voor connectiviteit, gezondheid en veiligheid. Plus de meest nauwkeurige gps in een sporthorloge, voor iedereen die graag de grenzen opzoekt.
Sterk. Sterker. Ultra
Ultra 2 is gemaakt om in alles extreem ver te gaan. De horlogekast is ontworpen voor de meest zwaarste omstandigheden. Het design voldoet aan EN13319, de internationaal erkende norm voor duikaccessoires.
Vlieg uit de startblokken
Met de instelbare actieknop kun je heel nauwkeurig een work-out starten, een segment markeren of doorgaan naar je volgende interval. Batterij met een lange adem. Waar je ook bent, het laatste wat je wilt, is batterijstress. Ultra 2 levert langer topprestaties, zodat ook jij langer kunt pieken.
Verbeter je beste tijd
Met Apple Watch Ultra 2 kun je slimmer trainen om sneller progressie te boeken. De uiterst precieze dual-frequency gps maakt gebruik van geavanceerde satelliet- en signaalmodellen, speciale algoritmes voor positiebepaling en gegevens van Apple Kaarten. Daarmee is dit de meest nauwkeurige gps in een sporthorloge. Tel daar de uitgebreide meetgegevens bij op en je weet dat jij hier de grote winnaar bent.
Specificaties
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 0195949580994 |
| Type Model Hardware | Apple Watch Ultra 2 |
| Batterijcapaciteit mAh | 550 mAh |
| Batterijduur tijdens GPS gebruik | 20 h |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Y |
| Batterijduur | 36 h |
| Bluetooth vereist | Ja |
| Bluetooth | Y |
| Compatibel om aan te sluiten | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Verbinding met internet | Y |
| Tijdweergave | Digitaal |
| Display resolutie | 410 x 502 |
| Display | OLED |
| Inclusief navigatie | Y |
| Introductiejaar | 2024 |
| Soort GPS | Zelfstandige GPS |
| Materiaal horlogeband | Kunststof |
| Materiaal | Titanium |
| Metingen | Afstandmeting |
| Mobiele dataverbinding mogelijk | Ja |
| Betaalde services vereist | Nee |
| Primaire gebruik | Inzicht in sport |
| Model behuizing | Rechthoek |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Afmeting behuizing | 49 mm |
| Smartphone Features | Apps installeren op smartwatch |
| Geschikt voor besturingssysteem | iOS |
| Doelgroep | Mannen & Vrouwen |
| Type SIM-kaart | Esim |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Kleur bandje | Beige |
| Waterdichtheid | 20 ATM (Watersport- & recreatief duiken) |
| Wifi vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Wifi | Ja |
| Draadloos opladen | Y |
| Met valdetectie | Y |
| Wrist Circumference Max | 16 CM |
| Wrist Circumference Min | 13 CM |
| Wrist Circumference | 130 - 160 mm |
| Lengte | 21.60 CM |
| Breedte | 12.20 CM |
| Hoogte | 4 CM |