Winkelmodus
Prijs incl BTW
Neem contact met ons op voor de actuele levertijd.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 194252056196 |
| Kloksnelheid | 3 A8 |
| Max Processor Turbo Frequency | 3.6 |
| Refurbished | N |
| Storage Capacity Hard Disk | 0 GB |
| Batterijduur | 18 h |
| Beeldschermverversingssnelheid | 60 Hz |
| Interface harde schijf | PCIe |
| Luidsprekers | Y |
| Memory Slots | 1 |
| Memory Type 1 | Onbekend |
| Totaal aantal USB-poorten | 2 |
| Type Studie Laptop | Grafisch licht (Fotografie, Bouwkunde, Communicatie) |
| Adaptive Sync | N |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| App werkt op besturingssysteem | Niet van toepassing |
| Capaciteit batterij W | 49.9 Wh |
| Bluetooth vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.0 |
| Compatibel om aan te sluiten | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Verbinding met internet | Y |
| Display resolutie | 2560 x 1600 |
| Displayport | Geen |
| Product Type | Apple MacBook Air (November, 2020) - 13.3 inch - Apple M1 - GB |
| HDMI | Geen |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Introductiemaand | November |
| Introductiejaar | 2020 |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Laptop Opties | Ingebouwde microfoon |
| Materiaal | Aluminium |
| Maximaal intern geheugen | 16 GB |
| Mediastation | Geen lezer en brander |
| Memory Slot 1 | 8 GB |
| Memory Slot 2 | 0 GB |
| Memory Slot 3 | 0 GB |
| Memory Slot 4 | 0 GB |
| Mini Displayport | Geen |
| Mobiele dataverbinding mogelijk | Nee |
| Besturingssysteem | Mac OS |
| Aantal cores | 8 |
| Number Of Thunderbolt 1 Mini Displayport | 0 |
| Number Of Thunderbolt 2 Mini Displayport | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3 Type C | 0 |
| Aantal Of Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Number Of Usb 2 0 Type B | 0 |
| Number Of Usb 3 2 Gen 1 1 Type B | 0 |
| Aantal USB Type A | 0 |
| Aantal USB Type C | 2 |
| Number Of Usb4 Gen 3 2 Type C | 2 |
| Numeriek Keypad | N |
| Betaalde services vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Vermogen | 0 W |
| Processorimplementatie | Apple M1 Chip |
| Gewicht product | 1300 GR |
| RAM-geheugen uitbreidbaar | N |
| Schermverhouding | 16:09 |
| Schermafwerking | Mat |
| Schermgrootte | 13.3 inch |
| Schermtechnologie | IPS |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Geluidstechnologie | Dolby Atmos |
| Storage Capacity Flash | 0 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 256 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Touchscreen | N |
| Computerprocessor | Apple M1 |
| Type extern geheugen | Geen extern geheugenslot |
| Toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type Laptop | Macbook (met Mac OS) |
| Videokaart | Apple M1 7-core |
| Usb C met Displayport | Y |
| Usb Versies | Thunderbolt 4 Type C |
| Geheugengrootte videokaart | Gedeeld |
| Model videokaart | Onboard videokaart |
| Wifi vereist | Nee |
| Wifi | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Productlengte | 21.24 CM |
| Producthoogte | 1.61 CM |
| Lengte | 35.40 CM |
| Breedte | 26.20 CM |
| Hoogte | 10.70 CM |