Winkelmodus
Prijs incl BTW
Neem contact met ons op voor de actuele levertijd.
| Actie Artikel | Nee |
|---|---|
| EAN | 195949080609 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | N |
| Verbinding met internet | Y |
| Displayport | Geen |
| Ethernet verbinding | 1 |
| HDMI | 1 |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximaal intern geheugen | 16 GB |
| Besturingssysteem | Mac OS |
| Aantal cores | 10 |
| Processorimplementatie | 10 core |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Totaal aantal USB-poorten | 2 |
| Computerprocessor | Apple M4 |
| Type extern geheugen | Geen extern geheugenslot |
| PC-behuizing | Non-Gaming |
| Videokaart | Apple M2 10-core |
| VGA-poort | Geen |
| Geheugengrootte videokaart | Gedeeld |
| Model videokaart | Onboard videokaart |
| Wifi | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Productlengte | 17 CM |
| Producthoogte | 14 CM |
| Lengte | 168 MM |
| Breedte | 167 MM |
| Hoogte | 145 MM |